Topic: Jaki sklep z pompami polecacie?

Prowadzę mały biznes i potrzebuję sporej ilości różnych niedrogich pomp. Obecnie chciałbym kupić kilka dozujących dobrej jakości, które są dokładne i wytrzymałe. Jeśli możecie pomóc i wiecie gdzie dostanę coś takiego to bardzo proszę piszcie.

Re: Jaki sklep z pompami polecacie?

Witam, ostatnio spaliła mi się pompa wirowa i byłem zmuszony szybko coś dokupić. Nie lubię podejmowac decyzji szybko wiec poprosiłem o pomoc człowieka który bardzo dobrze sie orientuje w maszynach i tego typu urządzeniach. Polecił mi sklep Chemia AZ, bo jest to jeden z tańszych a na pewno najlepszy sklep pod wzgledem jakości i szerokości asortymentu. Od dawna miałem zamiar kupić dodatkowo pompę dozującą wieć zdecydowałem sie wziac od razu dwie i jak narazie wszystko działa jak w zegarku. Oby kazdy zakup był tak trafiony.

Znam te firmę od strony kwasów przemysłowych. Dostarczają wysokiej jakości kwas solny i siarkowy do przedsiebiorstwa w którym pracuje. Mamy bardzo wysokie normy jeśli chodzi o takie surowce wiec musi to byc dostawca na którym mozna polegać, pzdr.

Tak, można na nich polegać. Już od wielu lat sprzedają świetne pompy i różne kwasy. W obu dziedzinach radzą sobie świetnie oferując konkurencyjne ceny za dobre jakościowo substancje i urządzenia. Współpracujemy trochę czasu i mogę tylko polecić takiego partnera.

Bardzo dziekuje za odpowiedzi. Pomogliscie mi zaoszczedzic wiele czasu na szukaniu odpowiedniego sklepu. Pozdrawiam i dziekuje.