Topic: Wysyłanie paczki do Polski

Siema, słuchajcie jest temat. Mianowicie chodzi mi o to, że chce wysłać do rodziny paczkę, ale jak sprawdzałe oferty kurierów, to się aż przeżegnałem. Ja rozumiem, jakbym ze Stanów wysyłał, no ale bez jaj, żeby tyle śpiewać za jedną pakę!

Re: Wysyłanie paczki do Polski

no dobra, a jak nie z USA wysyłasz, to skąd?

A z Anglii ślę.

No to rzeczywiście cena powinna oscylować gdzieś w okolicach 100 złotych. Może popatrz po jakichś stronach brokerskich?

Tzn?

No z jakimiś zestaiwneiami ofert kurierskich, to może znajdziesz akurat ofertę, która będzie dla Ciebie korzystna.

Tak to też już szukałem, ale nie wiem naet, na ile takie strony są wiarygodne.

Cześć! Słuchaj, ta srona jest na bank wiarygodna: https://2send.pl/paczki-z-angli-do-pols … ,0,0,0,0,0 . Sama nie raz wysyłałam z UK paczkę z pomocą tej strony i jestem bardzo zadowolona. Paczka zawsze jest wysyłana w rozsądnej cenie, dodatkowo dociera szybko na miejsce. smile

To fakt, że ja tam też znalazłem najbardziej okazyjnego kuriera, choć ja to raczej z Rajchu słałem paczki do Polski smile Ale też mogę powiedzieć, że paczki idą szybko, no i zawsze docierają, a z tym w przewozach międzynarodowych czasem jest problem.

No nie myślę, że oni mogliby sobie pozwolić na to, by gdzieś zgubili paczkę, w końcu to znane marki, a nie jakieś nonamey smile

A to ja też znam tę stronę, kiedyś ich znalazłem, jak szukałe taniego kuriera w Krakowie. Nawet nie wiedziałem, że za ich pośrednictwem można zamowić wysyłkę zagraniczną. A to bierz gościu w ciemno, bo naprawde warto smile

No skoro tak mówicie, to rzeczywiście spróbuję. Dzięki za dyskusję wszystkim! Temat do zamknięcia.