Topic: Gdzie mogę zrobić kursy terapeutyczne?

Cześć! Chciałabym zrobić sobie szkolenie terapeutyczne zeby podniesc moje kwalifikacje. Zawsze bardzo interesowałam się tą tematyką więc byłabym niezwykle zadowolona gdyby udało mi się zapisać i zdobyć dodatkową wiedzę. Ktoś może robił już coś takiego i mógłby dać jakieś wskazówki?

Re: Gdzie mogę zrobić kursy terapeutyczne?

Dobry i bardzo przydatny kurs zrobisz tutaj: jacekkielin.pl. Zawsze panuje u nich fajna atmosfera, szkoleniowcy mają olbrzymią wiedzę i potrafia ją przekazac wiec mogę tylko polecić. Byłem tam niedawno na warsztatach dla nauczycieli, po raz kolejny mnie zaskoczyli dawką informacji i praktycznych porad. Warto chodzić na takie spotkania i się rozwijać szczególnie jesli cie to dodatkowo interesuje bo nie ma nic fajniejszego niz laczenie pasji z pracą. Pozdrawiam.

Re: Gdzie mogę zrobić kursy terapeutyczne?

Hej, brałam udział w tych szkoleniach już kilka razy i również uważam że są bardzo przydatne i pomocne nie tylko w pracy ale nawet z własnymi dziećmi, a nawet z innymi ludźmi. osobiście najbardziej podoba mi się uczucie ze robię cos szczytnego, co komus innemu ulatwi nieco zycie, pomoze mu sie komunikowac z moja osobą. To wspaniałe doświadczenie. Mam nadzieje ze wiecie o czym mówię tongue