Topic: Legalne oprogramowanie.

Jakiś czas temu miałam nieprzyjemną sytuację w firmie, kiedy to mój pracownik zdecydował się zainstalować na serwerze firmowym nielegalne oprogramowania. Nawiasem mówiąc nic o tym nie wiedziałam, ale konsekwencje spadły oczywiście na mnie. Dzisiaj nie mogę popełnić już takiego błędu, więc chciałam zapytać co sądzicie o firmie Wieża S.C.?

Re: Legalne oprogramowanie.

To pewny punkt na rynku legalnego oprogramowania. Możesz śmiało korzystać z ich usług i nie spotkają cię żadne niespodzianki. Polecam ich usługi, bo sam z nich korzystam. Gdyby było inaczej, to na pewno poznalibyście moją opinię, bo zawsze szczerze komentuje taką współpracę.

A pomagają w czasie awarii? Bo ci ostatni, z którymi współpracowałam, to nie kwapili się podnoszeniem słuchawki, wtedy kiedy było trzeba.

No jeśli masz z nimi podpisaną umowę to nie może być inaczej. To taj jakbyś miała produkt na gwarancji albo jeszcze lepiej. Nie chodzi zresztą tylko o awarie, ale o możliwość zapytania jak co działa, jeśli coś wydaje się niejasne. A w oprogramowaniu tego typu to częsta przypadłość użytkowników.