Topic: Jak dać się znaleźć klientowi?

Mając na uwadzę rozwój mojej firmy w ostatnich latach, chcę przerzucić się nieco na stronę produkcyjną. W związku z tym potrzebuję zintegrowanego systemu marketingowego, który zapewni mi większy dostęp klientów do mnie. Żeby sami mnie znajdowali chociaz w reklamę jako taką rownież zamierzam zainwestować. Niech mi ktoś, pprosze, powie jak i gdzie można to załatwić? Jak dziś najlepiej wychodzić do klienta?

Re: Jak dać się znaleźć klientowi?

No więc ja uwazam, że jeśli twoimi klientami będą ludzie młodzi to zdecydowanie zacznij uprawiać social medialne praktyki. Natomiast jesli kierujesz sie w stronę B2B to powinieneś zareklamować się w wykazie firm, w którym inne przedsiębiorstwa z reguły szukają. W ten sposób twoja reklama trafi od właściwego targetu a nie do byle kogo.

Re: Jak dać się znaleźć klientowi?

Jestem zaopatrzeniowcem w firmie, która zajmuje się szeroko zakrojonym cateringiem i kiedy potrzebujemy kontrahenta to szukamy z reguły w bazach firm produkcyjnych. Daje nam to bardzo przejrzysty ogląd co do tego kto jest dostępny, gdzie i jak sie można z nimi skontaktować. Taka baza to na przykład Baza Firm Polskich. Nam to znacznie oszczędza czas a w biznesie, jak sam wiesz jest to szczególnie istotne.