Topic: Księgowość online czy usługi stacjonarnego biura – co lepsze?

Jako że pierwszy raz chcę skorzystać z pomocy jakiegoś księgowego to mam problem czy wybrać księgowość online czy może jednak takie tradycyjne biuro, gdzie mam normalny kontakt z tymi ludźmi. Sprawdzałem sobie już niejedno biuro rachunkowe Sopot ma ich całkiem sporo i wydaje mi się, że to jest jednak bardziej pewne rozwiązanie, ale wolę zapytać wink

Re: Księgowość online czy usługi stacjonarnego biura – co lepsze?

Ta cała księgowość online to tylko narzędzia do samodzielnego rozliczania się, pewne ułatwienie dobredla malutkich firm, tych jednoosobowych chociażby. Ja tam jednak wolę tradycyjne biura i pomoc realnego człowieka.

Stacjonarne są lepsze bo chociażby masz wsparcie prawne i pomoc w razie jakichkolwiek problemów, ale wybór często zależny jest od możliwości finansowych.

No to się zdecydowałem, znalazłem takie biuro http://www.ksiegowosctrojmiasto.com.pl/ i chyba podpisze z nimi umowę. Mnie właśnie też się wydawało, ze jednak lepsze są takie tradycyjne biura, a moja firma ciągle się rozrasta, więc wkrótce i tak musiałbym skorzystać z pomocy dobrych księgowych. Dzięki za wasze odpowiedzi, trzymajcie się!