Topic: Jak powiesić zdjęcia bez wiercenia?

Hej Kochani! Mam do Was ważne pytanie. Więc w ostatnim czasie poświęciłam nieco więcej czasu swojej rodzinie. Dopiero neidawno tak naprawde zaczełam sobie zdawać sprawe z tego, jak bardzo oni są dla mnie wazni. Dlatego też pomyslałam, że dobrze by było stworzyc sobie ala taki collage na ścianie z ich zdjeciami. Problm w tym, że nie chcę robić dziur w ścianie, bo po prostu mi jej szkoda. Znacie jakis inny sposób na to, by to poprzytwierdzać?

Re: Jak powiesić zdjęcia bez wiercenia?

Wydaje mi się, że jednak mocowanie haczyków w ścianach jest najlepszym rozwiązaniem. Przynajmniej masz pewność, że Ci się nic nie oberwie, a ni nic.

Wiesz, moze i tak, ale jednak to trzeba wiercić dziure w ścianie, a to niespecjalnie mi się usmiecha.

Mówisz, że rodzina robi się dla Ciebie bliższa, a tymczasem żałujesz im kilku dziurek w ścianie na ich zdjęcia?

Powiem ci tak, kolego. Gdyby to było moje mieszkanie, a nie wynajete, to takiego problemu by z tym nie bylo. A właściciel przy najmie wyraznie zaznaczał, że on nie chce, by tu było cokolwiek wiercone, drapane itp., więc nawet wole nie prubować.

Aaa to tak było mówić… To nie wiem… możesz ewentualnie poszukać jakichś przyklejanych haczyków.

A ja myślę, że najlepiej by było użyć taśm dwustronnych. Musiałabyś tylko poszukać takich, które da się później odkleić, ale myślę, że na tej stronie http://www.euro-tape.pl/category/profes … wustronne/ spokojnie znajdizesz taśmę, jakiej potrzebujesz. Na upartego do takiej taśmy też możesz przykleić jakiś dyskretny haczyk i masz świetny sposób, żeby powiesić zdjęcia.

Hm… to rzeczywiscie może rozwiazać problem. Kwestia jeszcze tyko sprawdzić, jak siezachowa taka taśma na ścianie. Tym nie mniej jestem bardzo wdzieczna za chęć pomocy smile Temat można zamykać smile