Topic: Wczasy na odchudzanie :D

Zakładam temat, z nadzieją na poszukiwanie odpowiedniego sposobu odchudzającego, liftingującego i odświeżającego. Mam namyśli głownie zabiegi, które są oferowane przez medycynę estetyczną. Brałyście może kiedykolwiek udział w czymś takim? Mogłybyście się podzielić wrażeniami? Jak było?!

Re: Wczasy na odchudzanie :D

Hej. Nie oczekuj cudów w sprawie odchudzania, bo wszystko tak naprawdę zalezy wyłącznie od ciebie. Niemniej jednak wczasy odchudzające w Spa to bardzo dobra decyzja. Może to być taki poczatek przygody z odchudzaniem. Tak własnie było u mnie.

Dzień dobry. Co by można było tu doradzić. Ja bym poleciła uzdrowisko Nałęczów zdaje się, że mają tam możliwość zaprezentowania jakiś zabiegów odchudzających. Mają bogatą ofertę w związku z masażami. Gdyby ode mnie miało zależeć to jeszcze wybrałabym te zabiegi na zmarszczki. Likwidacja zmarszczek na taki zabieg też bym się wybrała. Powracając do odchudzania, myślę,że powinnaś zacząć pić więcej wody i zmniejszyć sobie porcję dzienną. Wiem, że ze słodyczy ciężko jest zrezygnować, no ale warto sprubować.

Hej. Nie wiem czy Spa to dobra opcja na odchudzanie bo chyba nie każdego jest stać na zabiegi. Wydaje mi się, że może być to jako środek zastępczy lub element uzupełniający, ale na pewno wzięłabym pod uwagę skorzystanie z jakiś suplementów do odchudzania.