Topic: Kuchnia, salon i jadalnia

Witajcie. Zakładam temat w nadziei na znalezienie ciekawych pomysłów. Żona męczyła o remont w domu, postanowiłem ze odnowimy sobie salon i kuchnię, ale żona uparła się by jakoś wygospodarować sobie miejsce także na jadalnię. Nie bardzo wiem jak do tego podejść, dlatego chętnie poczytałbym co ciekawego macie do powiedzenia w tym temacie. Dajcie jakieś inspiracje,  bo mnie aktualnie pochłania praca malowania wnętrz.

Re: Kuchnia, salon i jadalnia

Jak dla mnie to chyba łatwo jest zaaranżować taką jadalnię, wystarczy stół z krzesłami w odpowiednim miejscu i już. Myślę, że w salonie znajdzie się odrobina miejsca, aby takie dodatkowe pomieszczenie sobie wynaleźć. Powodzenia.

Witajcie, ja mam pewien pomysł. Wydaje mi się, że pomysłem i podpowiedzią może być kupno składanego stołu, najlepiej kwadratowego i jakieś siedziska do pomieszczenia jadalnego, które możesz zaaranżować przy jednej ze ścian w salonie albo zaryzykować i umieścić to w centralnym punkcie. Wszystko tylko zalezy od tego jak duży masz ten salon.

Cześć też niedawno byłam w podobnej sytuacji. Szukałam podpowiedzi w necie. Dla mnie inspiracją był ten salon meblowy http://www.meblepotocki.pl/pl/c/Salon/10. Nie dosyć że spodobały mi się meble, to jeszcze ich ułożenie i inne dodatki, postarałam się co prawda z wielkim trudem podobnie zaaranżować swój salon. Jest w nim także kącik jadalny, podobnie jak kolega wyżej opisał przy jednej ze ścian. Nie posiadam kanapy ani foteli bo za dużo to miejsca pochłania, mam narożnik.

a ja tam wole zwyczajne fotele i kanapę, zawsze można poustawiać jak się podoba a z narożnikiem jest problem.