Topic: Cyklinowanie podłogi- gdzie mogę to zrobić w Szczecinie i czy w ogóle się opłaca??

Witam! Ostatnio u znajomych na chacie zwróciłem uwagę na super wyglądającą podłogę myśląc, ze jest nowa a okazało się że ją po prostu odnowili przez cyklinowanie. Moja podłoga domaga się tego od wielu lat ale po pierwsze- nie wiem gdzie w Szczecinie znajdę jakiś specjalistów od tego, a po drugie- czy to się kasowo opłaca bardziej niż kupić nową? Co myślicie? Cyklinowaliście? Jak tak to gdzie??

Re: Cyklinowanie podłogi- gdzie mogę to zrobić w Szczecinie i czy w ogóle się opłaca??

Ale pytań nawaliłeś, haha! Już ci mowie- według mnie to się bardzo opłaca, bo płacisz dużo mniej niż za nową porządną podłogę, a u mnie efekty były oszałamiające. W tym temacie to podrzucę ci tu linka do najlepszej firmy według mnie. Wejdź na szczecinpodlogi.pl. To salon który jest w centrum i tam, sprzedają deski, ale też mają bardzo dobry pakiet wszelkich parkieciarskich usług na Szczecin i okoliczne miejscowości. U mojego kumpla kładli parkiet, który u nich kupił i też bez zarzutu. No a u mnie cyklinowanie jak już mówiłem- nie spoedziwałem się że tak można odnowić starą podłogę z desek, to był szok

Re: Cyklinowanie podłogi- gdzie mogę to zrobić w Szczecinie i czy w ogóle się opłaca??

Usługi takie jak cyklinowanie parkietu Szczecin rzeczywiście wykonuje dość często- sama siedzę w branży i wiem że ludzie chętniej naprawiają to co mają niż kupują nowe deski i kładą nową podłogę. Oczywiście taka cyklinowana podłoga nigdy nie będzie 100 procent jak nowa ale jak dla mnei to warto- oczywiście najpierw w swoim przypadku wezwałam takiego parkieciarza i się spytałam czy się da odnowić z sensem i on zatwierdził więc radzę ci to samo zrobić

jak dla mnie głupi pomysł bo popatrz i tak ci się zjedzie ta cyklinowana podłoga a jak kupisz nową to dłużej ci posłuży- tak na zdrowy rozsądek, co nie? Poza tym mi się szybko nudzi wystrój i bym wolał zmienić po latach a nie odnawiać