Topic: W tym domu to ja muszę się wszystkim zajmować

Witam wszystkich forumowiczów. Wyszłam za mąż za Mariusza już dwa lata temu i w sumie układa nam się nieżle. Mamy podobne wykształcenie, podobne poglądy, temperamenty, upodobania. Nawet oboje lubimy jazdę konną. Nie podoba mi się w nim tylko jego lenistwo. Czasami mam wrażenie, że mieszkam z Ferdynandem Kiepskim. Naprawdę. Jak patrzę na męzów przyjaciółek, którzy są zaradni, pomocni, przedsiębiorczy, to aż mi przykro. Teraz przeprowadzamy się do nowego domu i zastanawiamy się nad kwestią zbiornika na szambo. To znaczy, ja się zastanawiam bo hrabiego oczywiście nie obchodzi NIC.

Re: W tym domu to ja muszę się wszystkim zajmować

No cóż, on Ci nie pomaga to my to zrobimy. Wejdź na stronę: spszamba.pl – jest to sprawdzony przeze mnie producent podwójnych szamb betonowych. Polecam, albowiem montowali mi szambo w stolicy gdy Tam jeszcze mieszkałam. Teraz przeprowadziłam się bardziej na północ Polski.

Re: W tym domu to ja muszę się wszystkim zajmować

Firma, o której wspomniałaś ma ogromny zasięg. Ja nie mieszkam ani w Warszawie, ani na północy Polski, a też wiem, ze moi sąsiedzi korzystali z tegoż przedsiębiorstwa. Jeśli chodzi o szamba betonowe System Plus i  wiele innych miast Polski jest miejscem, gdzie ta firma świadczy usługi. Chyba na terenie w ogóle całego kraju. Także nieważne gdzie mieszkasz, możesz nawiązać tę współpracę z nimi.