Topic: Potrzebna pomoc księgowa

Hej Wam! Więc jak się sprawy mają. Potrzebujemy do malego przedsiębiorstwa jakiejś dobrej kancelarii rachunkowej w Poznaniu, która zajmuje się także małymi firmami. Wskazane jest, by oferowali zarówno kontakt zdalny, jak i prowadzili swoją pracę na miejscu. Znacie jakieś takie biuro?

Re: Potrzebna pomoc księgowa

Cześć! Słuchaj jeśli szukasz profesjonalnych usług księgowych to najlepsze usługi znajdziesz w Kancelarii Sigma. Nie dość, że mają niezbędne licencje i specjalistyczne oprogramowanie, to mają bardzo fajny stosunek do klienta. Zawsze są pomocni i potrafią też wiele spraw naświetlić.

Brzmi obiecująco, nie powiem. Rozumiem, że ta firma rachunkowa działa w Poznaniu? Albo może przynajmniej w okolicy? Bo zależy mi też jednak na bezpośrednim kontakcie z nimi. Zdalny głównie w nagłych wypadkach.

Aż mnie korci zapytać, czym są nagłe wypadki w księgowości big_smile Ale nie ważne. Słuchaj, z tego co wiem, to oni są zasadniczo z Poznania, ale też obsługują okoliczne miasta, na pewno Swarzędz wink

No to świetnie smile W takim razie bardzo dziekuje koledze za pomoc wink I temat jest już do zamknięcia.