Topic: Jak skutecznie zareklamować swoją działalność?

Tak jak w temacie, zamierzam zarejestrować firmę. Być może dostanę dofinansowanie i chciałabym zdobyć jak najwięcej klientów, a kompletnie nie znam się na marketingu. Czy coś możecie mi polecić może korzystaliście z usług jakiejś firmy?

Re: Jak skutecznie zareklamować swoją działalność?

Jeżeli chodzi o reklamy to jest tak wiele możliwości, że aż trudno wszystkie wymienić. Ale żeby skutecznie przyciągnąć klientów musisz dobrać odpowiednią formę do usługi lub towaru. Wszystko zależy od tego co robisz.

Wiadomo dla każdego co innego. U mnie zadziała mobilna reklama na samochodzie, ale ja mam tylko lokalnych klientów, a mieszkam w nie wielkiej miejscowości. Dla mnie to było super, ale nie wiem czy zadziałało by w innych warunkach.

Mobilna czyli? Co masz dokładnie na myśli?

Naklejka na moim prywatnym samochodzie. Wyglądała bardzo ładnie i wszyscy mnie zaczęli rozpoznawać. W moim przypadku to był strzał w dziesiątkę. Ta firma robiła tę naklejkę http://reklama.ziebartpolska.com.pl/. Jestem bardzo zadowolona, bo dzięki temu zyskałam sporo klientów, biznes się rozkręcił i zaczęłam wreszcie zarabiać.

Aha, ale nie taka stojąca na dachu i trąbiąca, tylko na normalnym aucie przyklejone logo czy cos w ten deseń. To może być rzeczywiście spoko.

Tak, tak, chodzi o folię naklejaną na karoserię albo szybę. U mnie to wygląda bardzo elegancko, ale wiadomo zależy od logo i koloru lakieru. Wszystko musi się komponować. Zbyt dużo kiczu może odstraszyć, więc lepiej nie przesadzać.

No tak wiadomo, każda przesada jest zła i trzeba to zrobić z głową. Jutro zadzwonię do tej firmy, bo bardzo mi się spodobała.

Dziękuję za wszystkie rady, myślę, ze tez przedzwonię i umówię cenę.