Topic: Prezent dla koleżanki ze studiów

Witajcie! Nasza droga przyjaciółka ze studiów niedługo spodziewa się przyjścia dziecka na świat i razem z grupą chcemy jej kupić prezent z tej okazji. Rzecz jasna postawiliśmy na to, żeby kupić coś, co się przyda w opiece i dbaniu o dziecko. Jednak wciąż się wahamy, co myślicie, żeby się przydało najbardziej?

Re: Prezent dla koleżanki ze studiów

Oj zapewniam Cię, że nie ma czegoś takiego, jak przydało najbardziej, wszystko się przyda tongue Ja bym jednak zaczęła od kupienia ubranek dla niemowlaka, bo często będzie trzeba przebierać dziecko i jednak dużo ubranek się bardzo przydaje. No i dzieci szybko z nich wyrastają, to lepiej mieć więcej niż mniej wink

No ubranka to dobry pomysł wink ale możecie tez kupić fajny komplt butelek i smoczków, które również są konieczne wink Ja zamawiałam swojego czasu tutaj: http://wyprawkowy.pl/butelki-i-smoczki-256 znajdziecie tam naprawdę bogatą kolekcje butelek i smoczków i nie tylko. Zresztą cała stronka jest bardzo fajna, to może coś Was zainteresuje wink

No i to są prawdziwi przyjaciele, gratuluję! Wybaczcie, że się tak wbiję do Waszej rozmowy, ale seiro jestem pod wrażeniem Waszej odpowiedzialności i miłego gestu. Gdy moja żona była na studiach i się okazało, że jest w ciąży, to jedyne czego doświadczyła to przykre komentarze i ogólne wrogie nastawienie grupy. Miło czytać, że są ludzie, którzy potrafią być inni i życzliwi..