Topic: Czy robotyka Lego Mindstorms coś Wam mówi?

Moja córka w tym roku poszła do przedszkola. Przed rozpoczęciem edukacji spędzałyśmy razem mnóstwo czasu i w różnoraki sposób organizowałam jej czas wolny. Ostatnio dyrekcja przedszkola wyszła z propozycją przeprowadzenia warsztatów lego. Nie będzie to jednak klasyczna zabawa klockami lego, którą znamy. Są to zajęcia z robotyki. Jestem zafascynowana choć przyznam, że wcześniej z niczym takim się nie spotkałam. Czy pozwolilibyście iść swoim dzieciom na takie zajęcia?

Re: Czy robotyka Lego Mindstorms coś Wam mówi?

A dlaczego nie! Ja myślę, że to cudowne atrakcje dla dzieci. Dzięki takim zajęciom, dzieci mogą odnaleźć w przedszkolu jakieś urozmaicenie, oprócz nauki czytania czy pisania.

Re: Czy robotyka Lego Mindstorms coś Wam mówi?

Na pewno puściłabym swoje dziecko na takie zajęcia. Wiem od koleżanek, że GO4Robot sp. z o.o. organizują świetne zajęcia z zakresu robotyki, nie tylko dla przedszkoli. Zresztą osoba w każdym wieku może się zakochać w robotach i klockach lego!

Re: Czy robotyka Lego Mindstorms coś Wam mówi?

Na stronie internetowej: http://go4robot.pl/oferta/warsztaty/warsztaty-lego/ znajdziesz opis takich zajęć i korzyści z nich. Po przeczytaniu informacji pod linkiem, robotyka Lego Mindstorms nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic. Będziesz jeszcze bardziej zachwycona!

Re: Czy robotyka Lego Mindstorms coś Wam mówi?

No cóż, nie musiałyście mnie przekonywać zbyt długo smile. Nie mogę się doczekać tego, jak moja córka wróci z przedszkola i będzie opowiadała o swoich wrażeniach.