Topic: Co sądzicie o spotkaniach z coachem?

Witajcie. Czy ktoś z Was uczestniczył kiedyś w spotkaniu z coachem? Czy takie spotkanie zmieniło coś w waszym podejściu do róznych spraw?

Re: Co sądzicie o spotkaniach z coachem?

Ja uczestniczyłam w kilku indywidualnych sesjach coachingu i pozwoliły mi one w istotny sposób rozwinąć moje umiejętności w zakresie zarządzania ludźmi. Moich spraw osobistych nie poruszałam na tych sesjach i skupiłam się wyłacznie na sprawach zawodowych. Ale z tego co wiem coaching może dotyczyć również rozwijania umiejętności osobistych.

Rozumiem. Ja też chciałabym się skupić podczas takich sesji na sprawach zawodowych. A jestem początkującym menedżerem i niestety czasem czuję, ze nie sprawdzam się na tym stanowisku.

Nie przejmuj się. Początki zawsze są trudne, a jeśli czujesz, ze brakuje ci jakichś umiejętności lub pewności siebie, to możesz albo rzeczywiście zapisać się na spotkania z coachem, albo też wziąć udział w szkoleniu dla menedżerów, np. w takim jak to opisane pod linkiem http://www.halibut.pl/menadzerow/. Celem takiego kursu jest profesjonalne wsparcie w bardziej świadomej i partnerskiej pracy z ludźmi.