Topic: Zakopane na wakacje

Cześć ludziska. Nie wiem czy to dobry pomysł, ale planuję wakacje we wrześniu. Urlop akurat na ten czas mi przypada. Nie jestem pewna czy to dobry pomysł, ale chciałam zorganizować kilkudniowy pobyt w Zakopanem wraz z moimi znajomymi i chłopakiem. Czy macie może jakieś propozycje na nocleg, abym mogła się już rozejrzeć? Będę bardzo wdzięczna za każdą możliwą podpowiedź. Pozdrawiam

Re: Zakopane na wakacje

Cześć. Uważam, że Zakopane to najlepsze miejsce na spędzenie urlopu nie tylko z rodziną, ale także i ze znajomymi. Jest tyle do obejrzenia, tyle do zrobienia, że czasami to aż brakuje czasu by to wszystko ogarną.

Hej. Ja uważam podobnie. Nie ma lepszego miejsca. Wydaje mi się, że domek noclegowy w Zakopanem łatwo jest znaleźć, bo tam ludzie głównie z tego żyją. Myślę, że bez problemu w necie znajdziesz odpowiednie oferty, które by odpowiadały twoim potrzebom. Mnie się bardzo podobają takie drewniane domki letniskowe, które są odpowiednio wyposażone, w łazienkę, kuchenkę, salonik i sypialnie, by można było wyjechać w kilka osób.

Witam. Ja także wyjeżdżam regularnie do Zakopanego. Nie raz korzystałem z domków letniskowych. Podam wam namiar na ciekawy ośrodek, gdzie wynajmują ładne domki http://domkizdusza.pl/domki-w-gorach/. Cenowo też bardzo ciekawie się to wszystko prezentuje.

Grunt, że ceny są ok. domek rzeczywiście bardzo ładny. Też chyba pomyślę nad wakacjami.