Topic: Gdzie zamówię szklaną tabliczkę?

Drodzy moi parafianie, mam takie pytanko. Zarządzam nieruchomościami, wykańczamy właśnie pod klucz mieszkania – nowa inwestycja dewelopera. Jedna z rzeczy jaką muszę załatwić to tabliczki na drzwi, a architekt wnętrz zażyczył sobie aby były zrobione ze szkła. Zwykle takie rzeczy robi się na metalu więc zastanawiam się kto mi to ogarnie. Iść do zwykłego grawera czy są jacyś inni czarodzieje co wykonają takie cuda? Nadmienię, że tabliczek potrzebuję 120 sztuk smile

Re: Gdzie zamówię szklaną tabliczkę?

Szkło czy metal – dziś to wszystko jedno. Nie wiem czy każdy zakład grawerski sobie poradzi, ale zobacz sobie kolego tutaj -  http://rytownia.pl/co-robimy/grawerowanie-na-szkle. Z tego co mi wiadomo firma ma bardzo wysokie oceny. Sądzę, że taka ilość o jakiej mówisz nie zrobi na nich wrażenia i dostaniesz tabliczki jak z obrazka.

Re: Gdzie zamówię szklaną tabliczkę?

Podpinam się ze swoim pytaniem. Otworzyliśmy z rodzicami knajpę która jest urządzona w takich klimatach ekologiczno-rustykalnych. Dużo naturalnych materiałów i tym podobne historie. Matka jest zakochana w korku – gdyby się dało to pewnie talerze też byłyby korkowe big_smile Czy macie pomysł na jakiś korkowy akcent na stół?

Re: Gdzie zamówię szklaną tabliczkę?

Ładny przeskok robimy – od szkła do korka smile Skoro już jestem to od razu Cię dziewczyno miła poratuję taką linką - http://rytownia.pl/top-10/podkladki-korkowe. Ta sama firma, spece od laserów, wycinają co chcesz i w czym chcesz. Myślę że do restauracji takie coś jest spoko.