Topic: Wysoka jakość mebli.

Kupiłem w ostatnich dniach meble do domu i muszę Wam się przyznać, że jestem pozytywnie zaskoczony. To już jest naprawdę dobra jakość. Nie to co kiedyś, gdy sprężyny w kanapie potrafiły wybić się na zewnątrz.

Re: Wysoka jakość mebli.

Masz rację, jakość jest zdecydowanie lepsze. Ale to pewnie przez to, że jest większa konkurencja na rynku. Miałem ostatnio okazję porównać swój zakup sprzed ponad 10 lat i obecny. Chodzi o narożniki nowoczesne, które są dostępne obecnie i te starsze, które były robione w zakładzie tapicerskim. Jakość nieporównywalna.

To można zauważyć chyba we wszystkich rodzajach mebli. Oczywiście te z Chin nie wchodzą w grę, bo tam jakość jest mizerna. Ale jak kupiłam niski stolik szklany do kawy to przekonałam się czasami warto szukać nieco dłuzej, ale za to trafić na prawdziwy towar.

Każdy kto kupuje meble to widzi. U mnie tak wyglądało porównanie rozkładanych stołów, które są użytkowane w ten sam sposób. Stary wytrzymał zaledwie kilka lat intensywnego używania, a z tym nowym to jak na razie jest wszystko w porządku.

Dlatego ja wybieram zawsze nowoczesność i innowacyjność i trzymam się tego i w przypadku mebli i w przypadku sprzeturtv.