Topic: Gdzie umówić się na makijaż wieczorowy w Warszawie?

Przygotowuję się do przyjęcia weselnego mojej chrześnicy i szukam profesjonalnego salonu urody w Warszawie, gdzie mogłabym się zapisac na wyjatkowy makijaż wieczorowy. Macie jakieś propozycje?

Re: Gdzie umówić się na makijaż wieczorowy w Warszawie?

Ja niedawno odwiedziłam ciekawe studio makijażu, które wyszukałam w Internecie. Pod linkiem http://www.makeupstudio.net.pl/makijaz- … y-warszawa mam zapisaną jego ofertę makijażu wieczorowego. Makijażystka zrobiła mi tam odważny makijaż, który podkreślił mój indywidualizm, a przy tym został idealnie dopasowany do mojej kreacji.

Oferta wydaje się ciekawa. Nie wiem, czy ja zdecydowałabym się na mocny, wyrazisty makijaż, czy raczej pozostałabym przy klasycznym rodzaju makijażu typu smokey eye.

Jeśli wolisz delikatniejszy make-up, to sądzę, ze wizażystka to uszanuje i zaproponuje Ci coś, w czym będziesz czuła się dobrze i co uwydatni najważniejsze elementy twojej urody.

Chyba w takim razie zdecyduję się na ten makijaż w Warszawie, tym bardziej, że wizażystka na stronie internetowej zapewnia, ze przykłada dużą wagę do trwałosci oraz jakości makijazu, stosując do jego wykonania wyłacznie kosmetyki pochodzące od uznanych na świecie marek.

Zgadza się, a ponadto wizażystka z tego studia makijażu przekonuje, że jej rolą nie jest zmienianie kobiet ani tworzenie dla nich makijażu nieadekwatnego do ich oczekiwań. Zadaniem makijażystki jest zaznaczenie indywidualnej urody kobiety i wydobycie z niej wszystkich walorów.