Topic: Nowy właściciel, nowy styl i kilka pytań.

Hej. Właśnie zostałem kierownikiem świeżo kupionego lokalu w stolicy. Potrzebuję jakąś zgraną i dobrą ekipę która jest mi w stanie zrobić dobrze lokal. Jest kilka rzeczy do zrobienia. Łazienki to na pierwszym miejscu ale remont całego lokalu jest tutaj wskazany.

Re: Nowy właściciel, nowy styl i kilka pytań.

Jedyne co mi przychodzi do głowy to strona http://glazurnictwociszewscy.pl/kontakt/. Mój brat korzystał z ich usług i zrobili dla niego kawał dobrej roboty. Kupił lokal w okazyjnej cenie, ale zaplecze niestety ruina. Spore były to koszta, ale na szczęscie na glazurnictwie przyoszczędził. Tutaj masz tak orientacyjnie http://glazurnictwociszewscy.pl/cennik- … ne-stawki/. Dawaj łapę jak pomogłem. Pozdro.

Re: Nowy właściciel, nowy styl i kilka pytań.

Jak czasem słyszę jak ktoś mówi że każdy głupi ci płytki położy i ściany pomaluję to śmiać mi się chce. Mój tata zarabia naprawdę dobre pieniądze bo robią dobrą robotę. Podsyłam na pw numer telefonu i kilka zdjęć. Może to łatwiej bo rodzina ale to nie tylko moja opinia.

Re: Nowy właściciel, nowy styl i kilka pytań.

Kilka dni temu szukałam w internecie ogłoszeń z takimi usługami. Jest tego sporo ale w sumie nie wiem kto to do mnie przyjdzie i czy rzeczywiście zna się na rzeczy. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć kogoś kto ma już jakieś referencję. Sprawdzę też tą stronę internetową tongue

Re: Nowy właściciel, nowy styl i kilka pytań.

Strona rewelacja. Zadzwoniłem już nawet i jadę się zaraz spotkać i obgadać szczegóły. Dzięki za stronę bo zależy mi na czasie a ja w szukaniu informacji w internecie to jestem taki mocny że brak słów wink