Topic: Potrzebuję namiarów na serwis drukarek w Poznaniu pilne!

Potrzebuję pilnie pomocy serwisantów zajmujących się kopiarkami w Poznaniu. Po reinstalacji systemów okazuje się że urządzenie stało się niewidoczne dla komputerów przez co nie da się z niego korzystać. Próbowaliśmy już wielu sposobów ale niestety nic nie daje rezultatu.

Re: Potrzebuję namiarów na serwis drukarek w Poznaniu pilne!

Klasyczny problem. Spróbujcie się podłączyć kablem a jak to nie pomoze to dzwoncie na serwis tutaj - telekontrakt.pl. Mają bardzo dobrych specjalistów którzy szybko naprawią każdy problem. Korzystam z ich usług już od wielu lat i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, a znalazłem ich bo zajmują się także sprzedażą niedrogich ploterów i kopiarek. Potrzebowałem kilku urzadzeń do biura i za namową znajomego poszedłem do nich zebywybrac cos poleasingowego.

Poleasingowego? Czyli tak jak od komornika?

Nie tongue. Jak kończy się umowa leasingowa to mozeszsprzetwykupic za malasume albo wziac inny i oddac stary. Tu mozesz o tym poczytacjeslijestes zainteresowany: http://www.telekontrakt.pl/category/poleasingowe/. W taki sposób można dostać naprawdę dobre i zadbane kopiarki. W ogóle nie widzę sensu w kupowaniu czegoś nowego ze sklepu w wypadku elektorniki skoro uzywanesprzety, albo nawet nowe brane w leasing sa o wiele tańsze. No ale to już osobisty wybór każdego.

Zgadzam się z Tobą, tak jest np z samochodami dostawczymi na firme. Jakby nie patrzeć na nowym sie straci. Czesto ze znajomymi o tym dyskutuje bo oni nie bardzo rozumieja jak wiele kasy marnuja w taki sposób.

Miło że ktoś mnie w końcu rozumie tongue