Topic: Pomysł na kuchnie i nie tylko

Wraz z żoną podliczyliśmy wydatki za ostatni rok i wyszło nam w podsumowaniu, że sporo zaoszczędziliśmy. Przeznaczone pieniądze chcemy wydać na rozwój naszego lokum. Bardzo miło byłoby wyremontować kuchnie ale może kupimy też jakieś meble. Znacie sklepy, które się w tym specalizują?

Re: Pomysł na kuchnie i nie tylko

A zapodaj jeszcze jakieś informacje o sobie, skąd jesteś np.: to łatwiej będzie Ci coś doradzić.

Interesuję mnie aranżacja wnętrz Kraków jako lokalizacja. Innymi słowy w grę wchodzą firmy z okolic a najlepiej z małopolski. Żeby móc dojechać i sprawdzić ofertę i przy tym nie był drogi transport

A Co byś dokładnie chciał kupić do kuchni? Wszystko wyremontować? Zmienić część wyspoażenia?

Na pewno chcę wymienić stół i krzesła. Przy tym jednak żona nalega, by wymienić wszystkie szafki itp. A więc zapowiada się na prawdzwą rewolucję. Problem tylko w tym, że mamy ściętą kuchnie z łazienką i trochę ciężko będzie z kupieniem gotowych zestawów.

A może pomyślisz nad zamówieniem katowickich mebli na wymiar? Bo po co masz męczyć się z gotowym zestawem, jak możesz od razu wszystko ustalić sam. A wbrew pozorom ceny często są porównywalne, bo wiele firm ma potężne przebitki cenowe.

No w sumie niegłupi pomysł. To by mogło rozwiązać część problemów i zadowolić nasze potrzeby, dziękuje za dobrą radę. Ciekawe tylko, czy nasz budżet to wytrzyma, bo po usłyszeniu tego pomysłu, moja żona zapaliła się do pomysłu i już projektuje różne rzeczy na kartkach hehe