Topic: Satynowe ściany kontra dekory

Cześć wszystkim. Czy wy też remontowaliście niedawno mieszkanie? Ja właśnie jestem w trakcie i zupełnie już nic nie wiem. Mieliśmy pomalować ściany na kolory satynowe, głębokie i intensywne, ale żona nagle zmieniła zdanie i chce coś dekoracyjnego. Już nie będę rozpisywał się jaka wściekłość mnie ogarnia, bo materiały już mamy kupione, ale co zrobić, baby są zmienne. Macie jakieś pomysły na dekor?

Re: Satynowe ściany kontra dekory

Baby nie są zmienne, tylko dbają o piękny wystrój. Skoro zmieniła zdanie, znaczy się, że uznała, że ta satynowa powłoka niezbyt ładnie się prezentuje. Zaufaj żonie.

Jeśli mam się wypowiadać, to poleciłby coś bardziej konkretnego. Mianowicie drobnoziarniste tynki mineralne Trawertyn. Fajnie wyglądają. Nie są najtańsze, ale za to fantastycznie wyglądają. Wnętrze zaraz nabiera charakteru. Moim zdaniem żona miała racje, bo możesz poprzez dekory fajnie zaaranżować wnętrze. Dzięki temu nie będzie wyglądało pospolicie, tylko jakby to nazwać..na bogato wink

Witajcie. Mój mąż też remontował. Zmienialiśmy wygląd salonu, pokoju dzieciaków i kuchni. We wszystkich zastosowaliśmy dekoracje w postaci farby San Marco. Oczywiście nie na wszystkich ścianach, ale w centralnych, tak by się z resztą fajnie komponowało. Na pozostałych ścianach matowe farby w stonowanych kolorach. Wszystko świetnie wygląda.

Dekoracje można zrobić samodzielnie nawet poprzez szablony. Nie ma co panikować.