Topic: Jakie znacie firmy inwestycyjne?

Witam. Czy ktoś z Państwa obecnych tutaj na forum mógłby mi polecić jakieś firmy inwestycyjne? Od dawna mam sporą sumę pieniędzy zgromadzoną na koncie, która sobie leży na koncie. NO i teraz doszedłem do wniosku, że w sumie szkoda, że tak sobie leżą te pieniądze i nic się z nimi nie dzieje. Może wreszcie nadszedł czas, żeby i one zaczęły same na siebie zarabiać, bo jakiś pożytek by mógł z nich być wreszcie. Grzech, jak tak leżą i nic nie robią.

Re: Jakie znacie firmy inwestycyjne?

Cześć. Ja też ostatnio miałem taki dylemat i nie wiedziałem, w co zainwestować 100 tysięcy. No i całkiem zabawna historia, bo w ten sposób dowiedziałem się, że istnieją właśnie specjalne firmy inwestycyjne, o których nie miałem pojęcia, a o których Ty tu już pisałeś w swoim poście. Jesteś już jeden krok do przodu. Ja skorzystałem z oferty architekcibiznesu.pl i powiem Ci szczerze, że jestem całkowicie zadowolony, bo pieniążki stale rosną i zarabiają na siebie. Fajnie to widzieć, jak na koncie się pojawiają kolejne zyski, a ja właściwie nic robić nie muszę. wink

Re: Jakie znacie firmy inwestycyjne?

Ojej, taką sumą to aż nie dysponuję, mam trochę mniej. Ale mam nadzieję, że dzięki tej firmie, którą polecasz, sam też będę tyle miał niedługo. A powiedz mi jeszcze, wiesz może, czy ta firma się zajmuje też akcjami? Dostałem od swojej firmy trochę akcji za staz pracy i teraz nie do końca wiem, co mam z tym zrobić.

Re: Jakie znacie firmy inwestycyjne?

Wiesz co, wydaje mi się, że gdzieś na stronie u nich widziałem informację o akcjach pracowniczych, to chyba się zajmują. No ale zawsze możesz zapytać, na pewno CI pomogą.

Re: Jakie znacie firmy inwestycyjne?

W takim razie bardzo Ci dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, że zaraz się wszystkiego dowiem. No i zacznę zarabiać. wink