Topic: Znacie dobą salę weselną?

Witajcie! Od dłuższego czasu szukam dobrej sali na swoje wesele i jest masakra. Nie mogę niczego znaleźć w okolicach warszawy, co by mieściło się w moim budżecie i spełniało przynajmniej większość moich wymagań. Możecie polecić coś w rozsądnej cenie na około 100 osób?

Re: Znacie dobą salę weselną?

Ja przy swoim weselu też się przekonałam, że przyjęcia weselne to nie przelewki i trzeba się sporo napracować, żeby znaleźć dobrą salę, zespół czy fotografa. Trzymam kciuki i życzę Ci powodzenia w poszukiwaniach.

Niestety sam się przekonałem o tym, że dobra sala weselna z dobrym jedzeniem i ciekawym położeniem to skarb trudny do odnalezienia.

Zawsze można sobie z problemem poradzić. Jeśli sala jest ok., ale nie serwuje zbyt dobrego jedzenia, można zamówić catering. Sam korzystałem ostatnio z oferty tej firmy: http://salabella.pl/index.php/strona/ca … -dla-firm/ i byłem bardzo zadowolony. Byłem już na kilku weselach z cateringiem i widze same zalety.

Ja chyba nie do końca jestem przekonana do cateringu, ale fakt, nigdy nie byłam na takim weselu. Może warto to wziąć pod uwagę. Zawsze to jedno kryterium mniej do spełnienia przez salę weselną. A nikt nie jest w stanie zarekomendować jakiejś Sali, w której sam organizował wesele lub był na weselu znajomego?

Chyba najłatwiej będzie przejrzeć kilka wątków na forach typowo weselnych. Tam o takie wskazówki zdecydowanie najłatwiej. Sama w ten sposób poszukiwałam informacji i zdecydowałam się skorzystać z zamieszczonych tam rekomendacji.

W takim razie i ja muszę tego spróbować. Oby się tylko udało smile