Topic: Co na wieczór kawalerski dla kolegi?

Organizujemy wieczór kawalerski koledze, chcemy go zabrac na jakies fajne miejsce. Paintball odpada, bo jeden z nas juz miał taki wieczór, z innym nawet pojechalismy wszyscy do lunaparku pod hamburgiem na te słynne drewniane koło magnetyczne. Fajnie by bylo, jakby ta opcja również była porownywalna.

Re: Co na wieczór kawalerski dla kolegi?

To moze gokarty? Mozna sie poscigać, a potem konkurs, ze kto przegra to musi wypić dwie kolejki na każdą jedną innych hahahha

Gokarty srednio interesują pana młodego, kiedys bardzo duzo chodzil i mu sie po rpostu znudzilo. Wolalbym jednak cos innego.

To w takim razie jezeli ma to byc wieczor kawalerski pelen adrenaliny to ja bym go zabrał do Gear up’a. Jest tam symulator Boeinga, który jest bardzo wierną repliką prawdziwego samolotu. Mozna soibe samemu popilotowac, a nawet odbyć prawdziwe szkolenie.

Popieram, mój narzoczony tam miał swoj dzien kawalerski,bo nie wiem jak tam jest z wieczorami, i mówil, że fantastycznie sie wybawil. Twierdzi, ze takie symulacje lotnicze F2 bardzo uczą szacunku dla zawodu pilota. Sama nie bylam, ale sie zgadzam.

Nie ma problemu, żeby to było za dnia, moze byc nawet i rano jesli bedzie porządnie zorganizowane i takie, które sie zapamieta. Macie moze linka do tych symulatorów?

Wszystkiego możesz sie dowiedziec ze strony albo dzwonić do nich, tu natomiast masz opis: http://www.gearup.aero/czas-wolny/. Pewnie cos ci podpowiedza konkretnie na twoja okazje. Ja bym tylko sie upewnil, ze kolega na pewno bedzie chcial z tego skorzystac.

Własnie o cos takiego mi chodzi, żeby sobie to wszyscy zapamiętali i żebyśmy się razem świetnie bawili. Swoją drogą to ciekawe, że już się nie chodzi na dziewczyny i niekoniecznie do klubów ze striptizem, tylko raczej spędza się czas z kolegami rzeczywiscie na typowo męskich rzeczach.

Ktoś mógłby się kłócić czy lunapark jest aby na pewno męski, ale fakt, teraz np symulacje lotnicze są rzeczywiscie bardziej pożądaną rozrywką kawalerską niż babeczki. Ale czasy są też inne, nagość jest na każdym kroku, nawet w kiosku w codziennej gazecie to juz sie tego az tak bardzo nie chce. Przesyt i tyle.