Topic: Miejsce na wypad z kumplami

Chcę się wybrać z kumplami na jakiś fajny wypad na miasto ale nie wiemy za bardzo gdzie, kluby generalnie to chyba wszystkie znamy i średnio nam się chce. Chodzi o Poznan, mogą być okolice.

Re: Miejsce na wypad z kumplami

Jakiego rodzaju rozrywka cię interesuje? Chodzi o dziewczyny, wyjazd z przygodami czy coś w stylu „wydostań się w 60 sekund”? Bo mam na każde z nich odpowiednią rozrywkę w Poznaniu, z której na pewno bedziecie zadowoleni. Ale to na privie.

Re: Miejsce na wypad z kumplami

Dziewczyny niekoniecznie, bo wiekszość z nas ma partnerki, uznajmy, że jesteśmy grzeczni. Wydostań się niekoniecznie, bo niektórzy z nas nie mają nerwów na tego typu rzeczy. Z kolei na podróże nie ma ani czasu ani konkretnie budżetu, moze z wyprzedzeniem by się udało coś zorganizowac. A tak to chodzi o najbliższy albo przyszły weekend.

Re: Miejsce na wypad z kumplami

No to jak masz delikatnych kolegów to nie zarekomentuję normalnego paintballa tylko laserowy, np tu: http://lasertagpoznan.pl/. Pewnie będziecie zadowoleni jak chcecie sobie grzecznie poszaleć i ine zrobić krzywdy. Ale niech cie nie zmyli opis, zabawa jest dość intensywna nawet jeśli nie strzelacie gumowymi kulkami i wyjdziecie bez siniaków.