Topic: Dieta i treningi a catering

Cześć, od dłuższego czasu się odchudzam i zostały mi ostatnie kilogramy do zrzucenia, niestety siłownia i fitness już nie dają takich rezultatów, więc muszę przejść na bardziej restrykcyjną dietę... Przetestowałabym dobry catering dietetyczny Poznań ma kilka fajnych ofert ale wolałam się najpierw upewnić, czy ktoś był w podobnej sytuacji i czy warto?

Re: Dieta i treningi a catering

W Poznaniu cateringu faktycznie jest dużo, ale musiałabyś napisać czego oczekujesz. Ja przetestowałem kilka firm, własnie podczas treningów na siłowni i zdecydowanie polecam. Oszczędzasz czas i zawsze wiesz, że wracając do domu czeka na ciebie gotowy posiłek. Teraz wróciłem do gotowania, bo wiem już co z czym mam jeść i robię obiady dla siebie i dla dziewczyny, która je trochę inne rzeczy, więc dania modyfikuję do naszych potrzeb wink

Re: Dieta i treningi a catering

Ostatnie kilogramy i centrymetry to był dla mnie najtrudniejszy czas diety i treningów... Efektów już nie widać tak jak na początku, nachodziły mnie często chęci na zjedzenie czegoś niezdrowego i tak trwałam w tym stanie kilka tygodni. Potem moja mama zaoferowała się, żebyśmy razem zmieniły dietę na zdrowszą i zaczęły dziać się cuda tongue Kochana mamusia, bez niej bym zwariowała i zrezygnowała a tego wszystkiego co osiągnęłam tongue