Topic: Szablon czy naklejki, co wybrać?

Witam wszystkich, chciałabym się zapytać o waszą opinię czy szablon do malowania na ścianie, wam się sprawdził, czy lepiej się w to nie bawić i skorzystać z gotowych nalepek ściennych, które z pewnością są szybsze w aplikacji? Obawiam się trwałością tych nalepek, więc solidniejszym wyjściem wydaje się być mozolne malowanie z szablonem... Co myślicie?

Re: Szablon czy naklejki, co wybrać?

Ja pracuję z szablonami i dochodzi się potem do wprawy i nie trwa to aż tak długo. Oczywiście za pierwszym razem kosztowało mnie to trochę nerwów i czasu, bo jestem perfekcjonistą, więc nie chciałem mieć ani jednego zacieku. Efekt jest super, jestem zadowolony, że zdecydowałem się poświęcić na to czas. Co do nalepek to u znajomych widziałem takie rozwiązanie i też wygląda fajnie, jednak zdecydowanie polecam pobawić się z szablonem o ile chcesz poświęcić na to więcej czasu.

Re: Szablon czy naklejki, co wybrać?

Mi się marzą takie naklejki dla dzieci w ich pokoikach, ale nie chcę wydawać na to fortuny, a jakieś super tanie nie są. Może ktoś polecić jakiś sklep online, wtedy nie będzie to tyle kosztowało? Szczególnie zależy mi na motywach zwierzęcych, moi chłopcy kochają też Kubusia Puchatka.

Re: Szablon czy naklejki, co wybrać?

Sama już nie wiem co mam zrobić, też chyba bardziej podoba mi się ściana pomalowana od szablonu niż z naklejkami. Dzięki za odpowiedzi, teraz muszę to przemyśleć. W sumie mogę spróbować kupić jakieś tańsze naklejki, a jeśli mi się nie spodobają wtedy kupię szablon i będę się bawiła w malarza. Może uda mi się namówić męża, żeby mi pomógł, bo jak na razie to nie ma na to czasu, a ja chciałam zrobić to sama, żeby mu nie zawracać głowy big_smile

Re: Szablon czy naklejki, co wybrać?

Wiadomo, ze łatwiejszym rozwiązaniem są nalepki i jest to mniej czasochłonne, ale także wydaje mi się, że efekt uzyskany od szablonów jest lepszy. Nie róbmy też z tego takiego wielkiego problemu, jak coś nam nie wyjdzie idealnie, nikt z tego strzelać nie będzie big_smile Jeśli masz mniej wprawioną rękę, to poproś kogoś o pomoc, wtedy pójdzie ci to sprawniej, a i zabawy będzie więcej smile