Topic: Szablon czy naklejki, co wybrać?

Witam wszystkich, chciałabym się zapytać o waszą opinię czy szablon do malowania na ścianie, wam się sprawdził, czy lepiej się w to nie bawić i skorzystać z gotowych nalepek ściennych, które z pewnością są szybsze w aplikacji? Obawiam się trwałością tych nalepek, więc solidniejszym wyjściem wydaje się być mozolne malowanie z szablonem... Co myślicie?

Re: Szablon czy naklejki, co wybrać?

Ja pracuję z szablonami i dochodzi się potem do wprawy i nie trwa to aż tak długo. Oczywiście za pierwszym razem kosztowało mnie to trochę nerwów i czasu, bo jestem perfekcjonistą, więc nie chciałem mieć ani jednego zacieku. Efekt jest super, jestem zadowolony, że zdecydowałem się poświęcić na to czas. Co do nalepek to u znajomych widziałem takie rozwiązanie i też wygląda fajnie, jednak zdecydowanie polecam pobawić się z szablonem o ile chcesz poświęcić na to więcej czasu.

Mi się marzą takie naklejki dla dzieci w ich pokoikach, ale nie chcę wydawać na to fortuny, a jakieś super tanie nie są. Może ktoś polecić jakiś sklep online, wtedy nie będzie to tyle kosztowało? Szczególnie zależy mi na motywach zwierzęcych, moi chłopcy kochają też Kubusia Puchatka.

Sama już nie wiem co mam zrobić, też chyba bardziej podoba mi się ściana pomalowana od szablonu niż z naklejkami. Dzięki za odpowiedzi, teraz muszę to przemyśleć. W sumie mogę spróbować kupić jakieś tańsze naklejki, a jeśli mi się nie spodobają wtedy kupię szablon i będę się bawiła w malarza. Może uda mi się namówić męża, żeby mi pomógł, bo jak na razie to nie ma na to czasu, a ja chciałam zrobić to sama, żeby mu nie zawracać głowy big_smile

Wiadomo, ze łatwiejszym rozwiązaniem są nalepki i jest to mniej czasochłonne, ale także wydaje mi się, że efekt uzyskany od szablonów jest lepszy. Nie róbmy też z tego takiego wielkiego problemu, jak coś nam nie wyjdzie idealnie, nikt z tego strzelać nie będzie big_smile Jeśli masz mniej wprawioną rękę, to poproś kogoś o pomoc, wtedy pójdzie ci to sprawniej, a i zabawy będzie więcej smile