Topic: Pytanie o hurtownie kosmetyków w Gdańsku.

Witajcie, chciałabym się o coś zapytać doświadczonych kolegów i koleżanki. smile Zastanawiam się nad uruchomieniem własnego biznesu i ciekawa jestem, czy warto prowadzić hurtownie z kosmetykami. Moglibyście mi odpowiedzieć, czy to w ogóle opłacalny biznes? Czy da się z tego wyżyć? No i poza tym – czy dużo jest w Gdańsku hurtowni kosmetycznych, sprzedających wszystkiego po trochu? Czy raczej przeważają hurtownie z określonymi produktami? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam wszystkich!

Re: Pytanie o hurtownie kosmetyków w Gdańsku.

Witamy w świecie biznesmenem i biznesmenów! wink Pewnie że warto wystartować w interesie – wszystko jednak zależy od pomysłu na biznes. Oczywiście – nie jest łatwo, przynajmniej na początku, ale z dobrym doradcą i przemyślanym planem wydatków powinno się dać. wink

A co dokładnie cie interesuje? Jakieś konkretne kosmetyki? Ja na przykład zawsze interesowałam się stylizacja paznokci i kiedyś się wkurzyłam, że nie mogę w jednym miejscu kupić wszystkiego, co bym chciała. I to był impuls do założenia własnego interesu – pogrzebałam na forach (tutaj też między innymi smile – dzięki tym wszystkim, którzy mi pomogli! ) popytałam w hurtowniach, poszukałam dobrych dostawców i już, po załatwieniu pieniędzy ruszyłam z hurtownią preparatów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Jak robisz coś, co kochasz, to nie masz z tym dużych problemów, trzeba lubić to, co się robi.

I myślicie, że dałabym rade z hurtownią kosmetykó w Gdańsku? W końcu parę ich tu jest, jak sprawdzałam w goglach, wyświetliło mi mnóstwo adresów różnych hurtowni.. hmm

5 (edited by Kaligula 2016-10-10 12:56:44)

Wiesz co, na początek posprawdzaj sobie te znalezione hurtownie (żeby ci nieco ułatwić sprawę, podpowiem: bardzo dużo ich znajdziesz dzięki wujkowi Google i pytanku „dobre  hurtownie kosmetyczne”, sprawdzałem przed chwilą, jest ich całkiem dużo). Zgadza się, obejrzenie wszystkich zajmie ci sporo czasu, ale od czegoś musisz zacząć. A czemu masz je sprawdzać? Żeby zobaczyć, jak pracują, co mają w ofercie i w jakich cenach. Badanie rynku to podstawa – może przeglądając asortyment gdańskich hurtowni zauważysz, że brakuje w nich jakiejś grupy produktów i to właśnie zaczniesz sprzedawać? To może być strzał w dziesiątkę, spróbuj. wink